-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба, стіл, шафа
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009529-a
Завершена
303 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
b379eed7b0464c7db001b248784ac3f7
Внутрішній номер закупівлі:
30242796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009529-a
Замовник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лень Ольга Богданівна 80675322087 olen@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-07-009873-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
303 550.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником протягом 7 (семи) робочих днів після поставки Товарів. Підставою для оплати вважається рахунок (рахунок-фактура) та видаткова накладна Постачальника (акт приймання-передачі товарів), до них додаються документи, що підтверджують якість поставлених Товарів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписСтрок (термін) поставки (передачі) Товарів: Постачальник зобов'язаний за заявкою Замовника поставити за свій рахунок Товари у розпорядження Замовника разом з усіма документами, необхідними для того, щоб прийняти Товар на умовах цього Договору, протягом 5 (п’яти) днів з дати подання заявки Замовника. Заявка Замовника подається шляхом надсилання її на поштову адресу, або на електронну адресу, або в телефонному режимі. Постачальник зобов’язуються поставити Замовнику Товар, в будь якому випадку до 30.11.2026 року включно.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тумба кухонна нижня 1200х600х900
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Тумба кухонна для мийки 800х600х900
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Тумба навісна 1200х330х650
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Тумба навісна 800х330х650
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стіл двохрівневий 1500 х 450 х 600
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стіл трьохрівневий 1000 х 600 х 900
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стіл трьохрівневий 1000 х 400 х 900
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стіл 400х600х400
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Мийка трьохсекційна 1500*600*900
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шафа 1600х400х2150
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛОКУС ДИЗАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40823028
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, Польова, 83
Ціна пропозиції
303 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
15ab812059e6483a91dd808600bd73d8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009529-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЛОКУС ДИЗАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40823028
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, Польова, 83
Номер договору:
401-26
Сума договору:
303 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний