-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009502-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
695 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
01
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
39ac63ac05a74e7b87ef64a811bd0a91
Внутрішній номер закупівлі:
30242783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009502-a
Замовник:
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
01598301
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Пастерівська, буд. 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНА +380472314044 bioresurs.ck@ukr.net http://www.bioresurs.inf.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
695 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:58 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴695 833.33 Запчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання