-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Оголошено тендер
835 000.00
UAH
Номер:
869272038ac0406bafe0aba2e4eb6dcb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011521-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
01598301
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Пастерівська, буд. 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
01598301
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Пастерівська, буд. 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
835 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591000 - Національна академія аграрних наук України
Сума835 000.00 UAH