-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання урожаю зернових культур на дослідних ділянках- ID: UA-2026-08-31-008972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242237
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квитки вхідні ном. 100.00 грн.- ID: UA-2026-08-31-008965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242232
Львівське комунальне підприємство "Музей "Личаківський цвинтар" ЄДРПОУ: 13808643ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-008959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242228
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка шахтні та інші сигналізатори і аналізатори горючих парів переносні, шахтні інтерфе...×-
Повірка шахтні та інші сигналізатори і аналізатори горючих парів переносні, шахтні інтерферометри
- ID: UA-2026-08-31-008977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242227
ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл ЄДРПОУ: 40358308ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіотермінал абонентський 3S (закупівля відповідно до абзацу 4 та абзацу 5 підпункту 5 пу...×-
Радіотермінал абонентський 3S (закупівля відповідно до абзацу 4 та абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р.)
- ID: UA-2026-08-31-008947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242224
КП"Тернопільелектротранс" ЄДРПОУ: 05447987ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-008951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242221
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №7" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 23002303ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-008938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242219
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41862213ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердла SDS PLUS 20,0*450- ID: UA-2026-08-31-008935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242218
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошк...×-
Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї №119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48 А
- ID: UA-2026-08-31-008932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242216
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02124781ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктної документації з урахуванням експертизи на аварійно-відновлювальні роботи...×-
Розробка проєктної документації з урахуванням експертизи на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Миру, 42, місто Харків (ДК 021: 2015: 71200000-0 – Архітектурні та супутні послуги)
- ID: UA-2026-08-31-008946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242215
ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-008917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242212
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник- ID: UA-2026-08-31-008923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242211
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні інструменти (акумуляторні садові ножиці, зарядний пристрій, акумуляторна батаре...×-
Електричні інструменти (акумуляторні садові ножиці, зарядний пристрій, акумуляторна батарея) ДК 021:2015 43830000-0 електричні інструменти
- ID: UA-2026-08-31-008960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242208
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів- ID: UA-2026-08-31-008931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242207
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг "Крок назустріч" Томаківської селищної ради ЄДРПОУ: 36730383ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покришка- ID: UA-2026-08-31-008919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242206
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівЗавершена -