-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання урожаю зернових культур на дослідних ділянках
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008972-a
Завершена
38 848.00
UAH без ПДВ
Номер:
d6296da107254639bd927f5c976c063a
Внутрішній номер закупівлі:
30242237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008972-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441837
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, оголошення № UA-2026-08-13-009926-a.
Очікувана вартість:
38 848.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Збирання сої
Кількість
11.89 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Збирання сорго
Кількість
0.25 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МОШКУН ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3144605066
-
Контактна особа:
Мощкун Ольга Володимирівна 380967603044 moshkynolgavl30@gmail.com
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, Польова, будинок 6
Ціна пропозиції
38 848.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
990ff1bcbeca430aa59e99e28493a263
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008972-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МОШКУН ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3144605066
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, Польова, будинок 6
Номер договору:
180/08
Сума договору:
38 848.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Збирання сої: 3 200.00000 UAH без ПДВ
Збирання сорго: 3 200.00000 UAH без ПДВ
Збирання сорго: 3 200.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:30
Статус:
Підписаний