-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008931-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
196 255.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
005bfdfa07c9441a9958edb7d83fcc43
Внутрішній номер закупівлі:
30242207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008931-a
Замовник:
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг "Крок назустріч" Томаківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36730383
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, смт Томаківка, вул. Лікарняна, 2В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Похиленко +380976170541 centr202@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
196 255.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:40 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 255.89 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів