-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Оголошено тендер
196 255.89
UAH
Номер:
4454c4ecb2ed43cf8f51b300014103aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг "Крок назустріч" Томаківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36730383
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, смт Томаківка, вул. Лікарняна, 2В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг "Крок назустріч" Томаківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36730383
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, смт Томаківка, вул. Лікарняна, 2В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
196 255.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість
28 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума196 255.89 UAH