-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї №119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48 А
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008932-a
Місцезнаходження замовника - 50071, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, будинок 32. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
2 760 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
10
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
88f9e81fcf9d483db67a02728420e398
Внутрішній номер закупівлі:
30242216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008932-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02124781
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осипенко Олександра Сергіївна 0978942189 tender-vo@outlook.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 760 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:40 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 760 000.00 Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї №119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48 А