-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки (інформаційна згода, свідоцтво про смерть)- ID: UA-2026-08-31-013432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38485788ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-013426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246600
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Причіп тракторний 1ПТС-2,8 (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-013428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246599
ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пакет для стерилізації, 33 х 19,1 см, Медичний папір (НК 024:2023: 13735 - Паковання для с...×-
Пакет для стерилізації, 33 х 19,1 см, Медичний папір (НК 024:2023: 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 31:2024: S010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Пакет для стерилізації, 35,6 х 25,4 см, Медичний папір (НК 024:2023: 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 31:2024: S010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ);Упаковка для стерилізації, вид пакування: пакет, ширина: 5-7 см, довжина: 10-12 см (НК 024:2023: 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 31:2024: S010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ)
- ID: UA-2026-08-31-013425-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246597
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор maXpeedingRODS MXR4500i інвенторний 3,55 kW для матеріально-технічного забезпече...×-
Генератор maXpeedingRODS MXR4500i інвенторний 3,55 kW для матеріально-технічного забезпечення особового складу Сил оборони України (код за ДК 021:2015: 31160000-5 - Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів)
- ID: UA-2026-08-31-013424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246596
БОРАТИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332207ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вул. Небесної Сотні, 24-26 в м. Житомирі з облаштуванням безба...×-
Поточний ремонт тротуару по вул. Небесної Сотні, 24-26 в м. Житомирі з облаштуванням безбар'єрних маршрутів
- ID: UA-2026-08-31-013423-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246595
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03344119ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дахового покриття, частини будівлі КНП ЦПМД Великомостівської міської р...×-
Капітальний ремонт дахового покриття, частини будівлі КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська, 25
- ID: UA-2026-08-31-013422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246594
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42108962ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медина Iнформацiйна Система (МIС) "Медiкс" ("Система")- ID: UA-2026-08-31-013421-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246593
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" ЄДРПОУ: 02004597ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліцензії програмного забезпечення для відеоаналітики- ID: UA-2026-08-31-013419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246592
Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4 ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та вет...×-
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
- ID: UA-2026-08-31-013420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246590
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012154ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай код ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-013415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246588
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Шатрищанська від кафе "Ялинка" до виїзду з міста м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246587
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогурт 1,5% жиру 900гр плівка, Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Сметана...×-
Йогурт 1,5% жиру 900гр плівка, Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Сметана 20% жиру 350гр плівка
- ID: UA-2026-08-31-013414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246586
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА КОМАРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189541ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (фум-стрічка)- ID: UA-2026-08-31-013413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246585
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-013412-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246584
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №19 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22556979ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -