-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Причіп тракторний 1ПТС-2,8 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013428-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
110 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
19
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a0a05e5aa19d411a9b16d041268e16a2
Внутрішній номер закупівлі:
30246599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013428-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, ВУЛИЦЯ САДОВИЙ БУЛЬВАР будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Лисенко +380502945769 ugkh-shostka1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:11 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Причіп тракторний 1ПТС-2,8 (або еквівалент)