-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Причіп тракторний 1ПТС-2,8 (або еквівалент)
Оголошено тендер
132 000.00
UAH
Номер:
9c5051e205514e6ea5e527fcbfe0e770
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015867-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, ВУЛИЦЯ САДОВИЙ БУЛЬВАР будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, ВУЛИЦЯ САДОВИЙ БУЛЬВАР будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Причіп тракторний 1ПТС-2,8 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 22:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШосткинська
Сума132 000.00 UAH