-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників- ID: UA-2026-08-31-011823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245101
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245095
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагрудний знак державної символіки в комплекті з футляром, посвідченням- ID: UA-2026-08-31-011819-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245094
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2026-08-31-011810-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245092
Відокремлений структурний підрозділ "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 00727713ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання одягу, взуття, м’якого інвентарю і обладнання для учнів з числа дітей-сиріт і ді...×-
Придбання одягу, взуття, м’якого інвентарю і обладнання для учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
- ID: UA-2026-08-31-011821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245089
Копитківський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 22564803ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
постачання друкованої продукції: бланки договорів- ID: UA-2026-08-31-011814-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245087
Комунальне підприємство "Полігон ТПВ" ЄДРПОУ: 33645903ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, (талон)- ID: UA-2026-08-31-011811-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245085
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту...×-
Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)
- ID: UA-2026-08-31-011803-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245084
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового проживання (розміщення) учасників навчально-тренувальних зборів з бо...×-
Послуги з тимчасового проживання (розміщення) учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського багатоборства серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:55110000-4 Послуги з розміщення в готелях
- ID: UA-2026-08-31-011806-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245083
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Столярні вироби (за кодом ДК 021:2015: 44220000-8 «Столярні вироби»)»- ID: UA-2026-08-31-011793-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245081
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0300 ЄДРПОУ: 33114148ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. заді...×-
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме запчастини
- ID: UA-2026-08-31-011797-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245080
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки- ID: UA-2026-08-31-011801-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245079
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по перевезенню вихованців клубу ДЮКСОТ "Валтекс" автомобільним транспорт...×-
послуги по перевезенню вихованців клубу ДЮКСОТ "Валтекс" автомобільним транспортом для участі у змаганнях
- ID: UA-2026-08-31-011798-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245078
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів заг...×-
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом кейтерингу (код 55520000-8 - Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-011802-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245077
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар (відділення гандбол)- ID: UA-2026-08-31-011795-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245076
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -