• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом кейтерингу (код 55520000-8 - Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Завершена

707 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 63e0285d9e19425aa420da6c4eb870bd
Внутрішній номер закупівлі: 30245077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011802-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради
Контактна особа: Турянська Леся Миколаївна +380965242497 buhosstrilky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 707 250.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом кейтерингу (код 55520000-8 - Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 82092, Україна, Львівська область, згідно договору, згідно договору На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ліцей с. Стрілки Стрілківської сільської ради Самбірського району Львівської області
Ціна пропозиції 707 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 97a758f7dce64a28bbd73d33f1708eeb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011802-a-a1
Постачальник: Ліцей с. Стрілки Стрілківської сільської ради Самбірського району Львівської області
Номер договору: 116
Сума договору: 707 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
договір
обгрунтування підстави здійснення закупівлі
інформація про КБВ