-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011803-a
Строк надання послуг – протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дати отримання ВИКОНАВЦЕМ рознарядки ЗАМОВНИКА.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
126 118.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
15
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9aba7b3f302d4f9eb45f35357d1dbf23
Внутрішній номер закупівлі:
30245084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011803-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
126 118.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:38 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 118.34 Код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)