-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паперові рушники- ID: UA-2026-09-03-010703-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284096
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02141012ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник – 312100...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл» (автомати, резетки)
- ID: UA-2026-09-03-010700-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284093
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3250 Wifi- ID: UA-2026-09-03-010699-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284092
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-03-010695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284091
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор пісок- ID: UA-2026-09-03-010706-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284089
Яворівський НВК "ЗДО-ПШ" ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 30909763ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-010692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284088
Полицька виправна колонія №76 ЄДРПОУ: 08564370ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів- ID: UA-2026-09-03-010698-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284086
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-09-03-010691-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284084
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 21367348ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ROLAX аквалак фасадний,3л, ROLAX фарба акрил.,14кг, колор "Снєжка" 100мл, DekArt...×-
ROLAX аквалак фасадний,3л, ROLAX фарба акрил.,14кг, колор "Снєжка" 100мл, DekArt емаль алкідна черврно-коричнева
- ID: UA-2026-09-03-010693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284081
ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372644ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило- ID: UA-2026-09-03-010689-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284080
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пластівці вівсяні- ID: UA-2026-09-03-010690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284079
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця курячі С0 (ДК 021:2015 - 03140000-4 «Продукція тваринництва та супутня продукція» (Яй...×-
Яйця курячі С0 (ДК 021:2015 - 03140000-4 «Продукція тваринництва та супутня продукція» (Яйця: ДК 03142500-3 «яйця»)
- ID: UA-2026-09-03-010687-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284078
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ЄДРПОУ: 01994155ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Обмежувач перенапруги)- ID: UA-2026-09-03-010686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284075
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандаж трамвайного вагону- ID: UA-2026-09-03-010674-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284073
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень (коридор) комунального закладу Таращанської міської ради Київськ...×-
Поточний ремонт приміщень (коридор) комунального закладу Таращанської міської ради Київської області (Таращанський інклюзивно-ресурсний центр) за адресою: вул. Мудрого Ярослава 33, місто Тараща Київської області
- ID: UA-2026-09-03-010658-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284072
Відділ освіти Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 44035446ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -