-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бандаж трамвайного вагону
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010674-a
Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладені в додатку 4 до тендерної документації. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах запланованих витрат, з урахуванням вимог Наказу Мінекономіки від 12.02.2020 р. за № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", за отриманими пропозиціями.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 20:00)
614 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
03
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c1855c1ef3e6477fa0304a6901199a05
Внутрішній номер закупівлі:
30284073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010674-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, майдан Праці, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Тетяна Віталіївна 380679717982 vz.mtskpst@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
614 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:20 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:20 - 19.09.2026 20:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:20 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴614 000.00 Бандаж трамвайного вагону