• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бандаж трамвайного вагону

Оголошено тендер

736 800.00 UAH
Номер: dc9a446259ef4d6995f0f691c921e7b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-012907-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
Замовник: Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
Очікувана вартість: 736 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бандаж трамвайного вагону
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд місцевого бюджету (бюджету Криворізької міської територіальної громади)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7421 - Утримання та розвиток наземного електротранспорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума736 800.00 UAH