-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень (коридор) комунального закладу Таращанської міської ради Київської області (Таращанський інклюзивно-ресурсний центр) за адресою: вул. Мудрого Ярослава 33, місто Тараща Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010658-a
Завершена
208 118.33
UAH без ПДВ
Номер:
c73a9b2d36cf4d03a33cda2e2d7f09fb
Внутрішній номер закупівлі:
30284072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010658-a
Замовник:
Відділ освіти Таращанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44035446
-
Адреса:
09501, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, місто Тараща, вул.Шевченка, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Кривонос +380968193679 irina.k08@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
208 118.33 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень (коридор) комунального закладу Таращанської міської ради Київської області (Таращанський інклюзивно-ресурсний центр) за адресою: вул. Мудрого Ярослава 33, місто Тараща Київської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РОЙ СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2267900175
-
Адреса:
09111, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н місто Біла Церква вулиця Українська будинок 34
Ціна пропозиції
208 118.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e427eeac7a74e61ae2ca36279ec06ff
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-010658-a-a1
Постачальник:
РОЙ СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2267900175
-
Адреса:
09111, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н місто Біла Церква вулиця Українська будинок 34
Номер договору:
732
Сума договору:
208 118.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:18
Статус:
Підписаний