• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Обмежувач перенапруги)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-31-014834-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 15:00)

4 929.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
19
год
56
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 49f0451b39cf4a80ada7a7b1d04e8b91
Внутрішній номер закупівлі: 30284075
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010686-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Філоненко Сергій Леонідович 380442397759 FILONENKO-SL@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 929.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:21 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:21 - 21.09.2026 15:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:21 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 929.00 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Обмежувач перенапруги)