-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Заходи з е...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.15, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-003126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236419
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії в ЗДО №23 Львівс...×-
Послуги із пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії в ЗДО №23 Львівської міської ради (ДК 021:2015:50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-08-31-003112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236417
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321682ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-08-31-003122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236413
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСТРОЗЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01999833ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
0921 Мастильні засоби (масло 10w40 20л.)- ID: UA-2026-08-31-003120-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236412
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граната імітаційно-тренувальна- ID: UA-2026-08-31-003118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236411
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492 ЄДРПОУ: 14321475ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжміський автобус- ID: UA-2026-08-31-003106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236409
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-003095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236404
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43391217ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг абразивний 64С ПП 350х40х127 40 СМ- ID: UA-2026-08-31-003108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236401
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт приміщень адміністративно-виробничої будівлі літ. «А-1» ДП "Скнил...×-
«Капітальний ремонт приміщень адміністративно-виробничої будівлі літ. «А-1» ДП "Скнилів-парк" з метою облаштування доступності для маломобільних груп населення за адресою м. Львів, вул. Насінна,13. Коригування» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 4545000-6 - інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-003103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236398
Дочірнє підприємство "Скнилів-парк" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" ЄДРПОУ: 31804350ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інструменти та матеріали для військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд- ID: UA-2026-08-31-003039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236396
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунти - емалі та розчинники- ID: UA-2026-08-31-003102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236395
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади ( Холодильник)- ID: UA-2026-08-31-003079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236393
ВІДДІЛ ОСВІТИ САРАНЧУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42406274ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь клиновий 13х750, Ремінь поліклин. 5РК1885 (за кодом ДК 021:2015 19510000-4 — Гумов...×-
Ремінь клиновий 13х750, Ремінь поліклин. 5РК1885 (за кодом ДК 021:2015 19510000-4 — Гумові вироби)
- ID: UA-2026-08-31-003101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236392
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шредери- ID: UA-2026-08-31-003097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236391
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 30191400-8 ШредериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2026-08-31-003098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236390
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -