-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граната імітаційно-тренувальна
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003118-a
Завершена
64 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
5a105265a2524e19b1dfc86ae6749cb8
Внутрішній номер закупівлі:
30236411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003118-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321475
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Базькова Оксана Анатоліївна 380679630857 okppPP@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
UA-2026-08-17-003146-a
Очікувана вартість:
64 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Граната імітаційно-тренувальна з активною чекою П-67-М "Nato" Pyrosoft
Кількість
500 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Харкава М.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303311860
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
64 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
658db38490b8411cb6126d616bc2ef4e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003118-a-a1
Постачальник:
ФОП Харкава М.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303311860
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
171-26
Сума договору:
64 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний