• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Граната імітаційно-тренувальна

Оголошено тендер

64 500.00 UAH
Номер: 864936571cdf42b38ae54ad1d21bb342
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003535-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492
Очікувана вартість: 64 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Граната імітаційно-тренувальна
Примітки: Закупівля здійснюється за ПКМУ 1178, а саме п.п 6. п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі) (номер закупівлі UA-2026-08-17-003146-a)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 31.08.2026 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Граната імітаційно-тренувальна з активною чекою П-67-М "Nato" Pyrosoft
Код ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
Кількість 500 штука
Період постачання до 15.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума64 500.00 UAH