-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних тр...×-
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги»
- ID: UA-2026-08-31-013192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246365
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-013195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246364
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-08-31-013187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246362
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів- ID: UA-2026-08-31-013185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246359
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставк...×-
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
- ID: UA-2026-08-31-013181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246357
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України ЄДРПОУ: 09773436ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 38 днів (до 08.10.26 23:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "...×-
Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)
- ID: UA-2026-08-31-013183-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246356
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (8 комплектів) (39160000-1 - Шкі...×-
Комплекти меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (8 комплектів) (39160000-1 - Шкільні меблі)
- ID: UA-2026-08-31-013182-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246355
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з е...×-
Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
- ID: UA-2026-08-31-013180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246354
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МІЛІТАРІ СПОРТ" ЄДРПОУ: 45774934ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання митної декларації - 66133000-1- ID: UA-2026-08-31-013178-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246353
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інтерактивна панель- ID: UA-2026-08-31-013167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246352
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників- ID: UA-2026-08-31-013179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246351
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг д/води- ID: UA-2026-08-31-013177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246350
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-08-31-013176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246349
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Система контролю та управління доступом спеціального призначення у складі комплексу, включ...×-
Система контролю та управління доступом спеціального призначення у складі комплексу, включаючи надання супутніх послуг з її встановлення, монтажу та пусконалагодження
- ID: UA-2026-08-31-013173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246348
Військова частина А2756 ЄДРПОУ: 07644539ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 21:30)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-013175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246347
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-