-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (8 комплектів) (39160000-1 - Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013182-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178. Закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
2 200 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
58
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
47e8791a966c4fab917c705a8436d4e7
Внутрішній номер закупівлі:
30246355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013182-a
Замовник:
ГАДЯЦЬКИЙ ПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590636
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сосницька +380535431191, +380500372395, +380997777839 buh_internat@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:07 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 200 000.00 Комплекти меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (8 комплектів) (39160000-1 - Шкільні меблі)