-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-08-31-006886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240192
Плужненська сільська рада ЄДРПОУ: 04406745ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний...×-
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-006885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240191
ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з розроблення схеми організації...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з розроблення схеми організації дорожнього руху на вул. Володимира Зінченка, 13, м. Кривий Ріг (облаштування паркувального майданчика)
- ID: UA-2026-08-31-006881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240188
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт печі Термодент Т04- ID: UA-2026-08-31-006902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240186
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982614ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-006887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240183
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуарного покриття в КУ "Заклад дошкільної освіти "Гармонія&qu...×-
Поточний ремонт тротуарного покриття в КУ "Заклад дошкільної освіти "Гармонія" Ананьївської міської ради" за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вулиця Омеляновича–Павленка Михайла, 60 (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-006895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240181
КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 37880290ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер- ID: UA-2026-08-31-006898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240180
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-08-31-006894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240177
Київський міський центр сім"ї "Родинний дім" ЄДРПОУ: 26314533ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна термостата системи охолодження двигуна автомобіля FIAT- ID: UA-2026-08-31-006893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240176
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-006890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240175
КП Яворівської міської ради "Житлокомунсервіс" ЄДРПОУ: 37288833ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)- ID: UA-2026-08-31-006883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240173
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області ЄДРПОУ: 30885376ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Погосподарська книга,Алфавітна книга об’єктів погосподарського обліку,Журнал для реєстраці...×-
Погосподарська книга,Алфавітна книга об’єктів погосподарського обліку,Журнал для реєстрації рішень виконавчого комітету,Журнал для реєстрації видачі рішень виконавчого комітету
- ID: UA-2026-08-31-006897-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240171
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги у сфері інформатизації- ID: UA-2026-08-31-006892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240170
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги згідно закупівлі згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 90510000-5 «Утилізація сміття та поводже...×-
послуги згідно закупівлі згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» (««Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів (ТПВ)»»)
- ID: UA-2026-08-31-006884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240169
КП "БУГАЗ" ЄДРПОУ: 33245581ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади ( Електричні прилади різні: чайник, пли...×-
ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади ( Електричні прилади різні: чайник, плитка, вентилятор, праска)
- ID: UA-2026-08-31-006879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240168
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -