• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщення (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

3 545 992.80 UAH з ПДВ
Номер: c664b643a299482493a18eb2e8be42ef
Внутрішній номер закупівлі: 30240173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006883-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Контактна особа: Кухар Роман Миколайович 0573367555 kukhar.rm@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями), за предметом закупівлі "Поточний ремонт приміщення (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)" в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-07-22-000786-a. 30 липня 2026р. через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах за предметом закупівлі "Поточний ремонт приміщення (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)", у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до пп.2 п. 51 Особливостей (Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-22-000786-a від 30.07.2026р.). На 7підставі протоколу робочої групи та заявки на закупівлю було прийнято рішення, щодо проведення закупівлі шляхом укладення прямого договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з Приватним підприємством "ГОЛДЕН І К" (код ЄДРПОУ 41972523) як виняток, та застосувати підстави підпункту 6 пункту 13 Особливостей: 13) Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість: 3 545 992.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61202, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ахсарова, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ГОЛДЕН І К"
Ціна пропозиції 3 545 992.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 629bc4fe8b284966b44ca35116b2f71b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006883-a-a1
Постачальник: Приватне підприємство "ГОЛДЕН І К"
Номер договору: А177-ПРП/26
Сума договору: 3 545 992.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 954 994.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.04.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
А177-ПРП-26 Додаток 4.docx
docx
А177-ПРП-26 Додаток 3 .docx
docx
А177-ПРП-26 Додаток 2.docx
docx
А177-ПРП-26 Додаток 1.docx
docx
А177-ПРП-26.docx
docx
А177-ПРП-26 Додаток 5 .docx
pdf
А177-ПРП-26.pdf