-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуарного покриття в КУ "Заклад дошкільної освіти "Гармонія" Ананьївської міської ради" за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вулиця Омеляновича–Павленка Михайла, 60 (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006895-a
Завершена
266 624.00
UAH без ПДВ
Номер:
79b71782d1434eb29fb57d38baf94152
Внутрішній номер закупівлі:
30240181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006895-a
Замовник:
КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37880290
-
Адреса:
66401, Україна, Одеська область, Ананьїв, вул. Виноградова Вані, 21а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кудрявцева Оксана Володимирівна +380486321266 kucfzoananiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-05-008609-а UA-2026-08-05-008609-а Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
266 624.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт тротуарного покриття в КУ "Заклад дошкільної освіти "Гармонія" Ананьївської міської ради" за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вулиця Омеляновича–Павленка Михайла, 60
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
66401, Україна, Одеська область, м. Ананьїв, вул. Омеляновича-Павленка Михайла, 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РК-БІЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45745238
-
Контактна особа:
Кравчук Руслана Юріївна 0683687701
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Франка Івана, 55, прим.8, ПРИМІТКА: Кінцевий бенефіціарний власник: Кравчук Руслана Юріївна 2. країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник – іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, – усі країни його громадянства (підданства): Україна 3. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу): 100%, прямий вирішальний вплив
Ціна пропозиції
266 624.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e49bac5de6e14f07a4f8dec8610870cd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006895-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РК-БІЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45745238
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Франка Івана, 55, прим.8, ПРИМІТКА: Кінцевий бенефіціарний власник: Кравчук Руслана Юріївна 2. країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник – іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, – усі країни його громадянства (підданства): Україна 3. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу): 100%, прямий вирішальний вплив
Номер договору:
167
Сума договору:
266 624.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний