-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги згідно закупівлі згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» (««Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів (ТПВ)»»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006884-a
Завершена
3 050 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
822d002149684ee28c8c84215686e2dd
Внутрішній номер закупівлі:
30240169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006884-a
Замовник:
КП "БУГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33245581
-
Адреса:
67844, Україна, Одеська область, село Кароліно-Бугаз, вулиця Приморська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Горбаченко Марина Русланівна +380976456208 bugaz.2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 050 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів»
Кількість
10000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець
«Заворотний Володимир Григорович»
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461006530
-
Адреса:
67772, Україна, Одеська область, селище Затока, вулиця Отрадна, будинок 13
Ціна пропозиції
3 050 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1480664dd10144ae85a9445c22655082
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006884-a-a1
Постачальник:
Фізична особа підприємець
«Заворотний Володимир Григорович»
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461006530
-
Адреса:
67772, Україна, Одеська область, селище Затока, вулиця Отрадна, будинок 13
Номер договору:
31/08-26
Сума договору:
3 050 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 03:00 - 31.12.2026 03:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний