-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
послуги згідно закупівлі згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» (««Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів (ТПВ)»»)
Оголошено тендер
3 660 000.00
UAH
Номер:
5a8b158c6e7d410db57a8726eebb0654
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007777-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33245581
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33245581
-
Контактна особа:
Горбаченко Марина Русланівна 0976456208 bugaz.2010@ukr.net
-
Адреса:
67844, Україна, Одеська область, село Кароліно-Бугаз, вулиця Приморська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги згідно закупівлі згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» (««Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів (ТПВ)»»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування:
31.08.2026 14:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником було опубліковано відкриті торги з Особливостями за предметом закупівлі «Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів)», Код ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям, Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-013557-a. Через неподання жодної пропозиції відкриті торги були автоматично відмінені електронною системою закупівлі.
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги зі збирання, вивезення, утилізації твердих побутових відходів»
Кількість
10000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 660 000.00 UAH