-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань- ID: UA-2026-08-31-000408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233651
ХАРКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45752470ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти (фарш свинноговяжий)- ID: UA-2026-08-31-000407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233650
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричний двигун 1,1 кВт 3000.- ID: UA-2026-08-31-000404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233649
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31110000-0 ЕлектродвигуниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проєктори мультимедійні- ID: UA-2026-08-31-000392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233648
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Калібратор температури- ID: UA-2026-08-31-000395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233647
Тернопільська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45267535ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Розчин сечовини K20511 EuroBlue 1...×-
ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Розчин сечовини K20511 EuroBlue 10 л., омивайка LUX - 25 4,0 л.грейфрукт; антифриз (червоний) А-30 10л) для шкільного автобусу Василівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської МР СО
- ID: UA-2026-08-31-000401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233646
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератор дизельний Konner Sohnen KS 18-1 YE з блоком автоматичного введення резерву та ко...×-
Генератор дизельний Konner Sohnen KS 18-1 YE з блоком автоматичного введення резерву та комплектом кабелів для підключення
- ID: UA-2026-08-31-000387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233645
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7030 ЄДРПОУ: 26622791ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення у готелях ДК 021:2015 55110000-4 (Розміщення учасників заходу)- ID: UA-2026-08-31-000403-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233643
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20453078ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фумстрічка POLMARK мал, Покрівельна ущільнююча стрічка алюм. 7,5 см х10 м- ID: UA-2026-08-31-000402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233641
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №2: Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-000399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233638
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 Бланки- ID: UA-2026-08-31-000396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233637
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 01992653ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Книги обліку- ID: UA-2026-08-31-000390-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233636
військова частина 2276 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 14323534ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистиляти (бензин автомобільний А-95 Premium)- ID: UA-2026-08-31-000388-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233635
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріт сипучий, засіб для чищення вікон та дзеркал.- ID: UA-2026-08-31-000393-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233634
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дерев'яна карта світу 3Д- ID: UA-2026-08-31-000391-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233633
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -