-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератор дизельний Konner Sohnen KS 18-1 YE з блоком автоматичного введення резерву та комплектом кабелів для підключення
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000387-a
Завершена
401 454.24
UAH без ПДВ
Номер:
238c115cc31044459464f76924ddee9a
Внутрішній номер закупівлі:
30233645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000387-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7030
×
-
Код ЄДРПОУ:
26622791
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
401 454.24 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератор дизельний Konner Sohnen KS 18-1 YE з блоком автоматичного введення резерву та комплектом кабелів для підключення
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯЦИШИН ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924008530
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ вулиця Желехівського будинок 5 квартира 5
Ціна пропозиції
401 454.24 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
66e7ee6da996472db5749c3cfc26671e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000387-a-a1
Постачальник:
ЯЦИШИН ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924008530
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ вулиця Желехівського будинок 5 квартира 5
Номер договору:
330
Сума договору:
401 454.24 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Генератор дизельний Konner Sohnen KS 18-1 YE з блоком автоматичного введення резерву та комплектом кабелів для підключення: 401 454.24000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:58
Статус:
Підписаний