• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проєктори мультимедійні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

93 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
52
хв
44
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: aeeb628168d4490ab3c4daa904bae659
Внутрішній номер закупівлі: 30233648
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000392-a   
Замовник: Житомирський військовий інститут С. П. Корольова
Контактна особа: Дмитро Горяну +380686878480 dhoryanu@gmail.com http://www.zvir.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:01 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 000.00 Проєктори мультимедійні