• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

нафта і дистиляти (бензин автомобільний А-95 Premium)

Завершена

1 678.00 UAH з ПДВ
Номер: a1d463ccb67c4fd2be6bf4417ed81e26
Внутрішній номер закупівлі: 30233635
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000388-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 678.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин автомобільний А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 20 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОРОНКОВ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 1 678.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b272dfab85ce4e6493d2b3152e1b5ca2
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000388-a-a1
Постачальник: ВОРОНКОВ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: б/н
Сума договору: 1 678.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 398.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний