-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобіля (за ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обс...×-
Послуги з ремонту автомобіля (за ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-000386-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233628
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів та супутні товари- ID: UA-2026-08-31-000381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233627
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль- ID: UA-2026-08-31-000384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233626
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" ЄДРПОУ: 34674102ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 -71320000-7 Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-08-31-000376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233625
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Водонагрівач GBH А-80, 80л 1500Вт, 6бар "Grunhelm"- ID: UA-2026-08-31-000378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233624
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування ЦПВ власників наземного транспорту (Одеський ОВСЗ)- ID: UA-2026-08-31-000382-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233623
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі хлібопекарські «Екстра»1,0- ID: UA-2026-08-31-000379-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233622
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)" ЄДРПОУ: 08562915ДК 021:2015: 15898000-9 ДріжджіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень найпростішого укриття за адресою м. Запоріжжя вул. С...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень найпростішого укриття за адресою м. Запоріжжя вул. Сєдова, буд. 5
- ID: UA-2026-08-31-000380-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233621
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання освітньої послуги- ID: UA-2026-08-31-000383-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233620
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОХУТІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04408583ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електропостачання водозабірної свердловини за адресою: Вінницький р-н., с-ще Славне, вул....×-
Електропостачання водозабірної свердловини за адресою: Вінницький р-н., с-ще Славне, вул. Тиха (Відділ житлово- комунального господарства та благоустрою Стрижавської Селищної ради) 2026/2009/14367
- ID: UA-2026-08-31-000374-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233618
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вимикач 1-кл. білий; Коробка розподільча д.70; Коробка розподільча Р7 95*95*60мм/60герм.;...×-
Вимикач 1-кл. білий; Коробка розподільча д.70; Коробка розподільча Р7 95*95*60мм/60герм.; Корпус 3- мод S-4М з кришкою (ОВ-4).
- ID: UA-2026-08-31-000367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233617
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного ремонту системи холодопостачання вентиляції (чилера) та вентиляційног...×-
Послуги з аварійного ремонту системи холодопостачання вентиляції (чилера) та вентиляційного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
- ID: UA-2026-08-31-000373-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233615
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-31-000366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233614
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
болти, шайби, гайки згідно Коду ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-000368-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233613
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНБЛАГОУСТРІЙ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36748453ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут черв'ячний 50-70мм, хомут ф 60-80 черв.нерж., шайба мідна 18х24х1,5, шайба мідн...×-
Хомут черв'ячний 50-70мм, хомут ф 60-80 черв.нерж., шайба мідна 18х24х1,5, шайба мідна 16х22х1,5
- ID: UA-2026-08-31-000364-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233612
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -