• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з аварійного ремонту системи холодопостачання вентиляції (чилера) та вентиляційного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель

Пояснення щодо правових підстав відсутності інформації про кінцевих бенефіціарних власників у фізичної особи — підприємця Відповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань». Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника. Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу.

Завершена

96 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 834db8929693479e860b2b7d8d469891
Внутрішній номер закупівлі: 30233615
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000373-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з аварійного ремонту системи холодопостачання вентиляції (чилера) та вентиляційного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
Код ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
Кількість 1 послуга
Період постачання 28.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання 01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗОСІМЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Ціна пропозиції 96 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e5d0d1f4378740ac9f50a9a90d7796ab
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000373-a-a1
Постачальник: ЗОСІМЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Номер договору: 440
Сума договору: 96 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 08:57
Статус:
Підписаний
pdf
Обґрунтування підстав.pdf
pdf
Договір № 440 від 28.08.2026.pdf