• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з аварійного ремонту системи холодопостачання вентиляції (чилера) та вентиляційного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель

Оголошено тендер

115 200.00 UAH
Номер: 23a73cfa8e674ba394a723665bc3262c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011751-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 115 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з аварійного ремонту системи холодопостачання вентиляції (чилера) та вентиляційного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
Дата опублікування: 28.08.2026 15:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума115 200.00 UAH