-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень найпростішого укриття за адресою м. Запоріжжя вул. Сєдова, буд. 5
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000380-a
Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення (зі змінами та доповненнями)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
1 658 040.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
53
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a1975e1600e349319059ed7e73ae1045
Внутрішній номер закупівлі:
30233621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000380-a
Замовник:
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ВОЗНЕСЕНІВСЬКОМУ РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СЄДОВА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Коваленко Інна Петрівна 380975010950 inna.kovalenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 658 040.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:59 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 658 040.83 Послуги з поточного ремонту приміщень найпростішого укриття за адресою м. Запоріжжя вул. Сєдова, буд. 5 Код ДК 021:2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи