• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сіль

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

3 333 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
20
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9acb3a213e534d32847457ae61a2d98b
Внутрішній номер закупівлі: 30233626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000384-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
Контактна особа: Анастасія Юзва +380487056332 7099419@gmail.com https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:59 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 08:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 333 333.33 Сіль