-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль
Оголошено тендер
4 000 000.00
UAH
Номер:
7e651d275e2243cbac4412e163ce9a98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сіль
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
Дата опублікування:
31.08.2026 08:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сіль технічна
Кількість
500 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 000 000.00 UAH