-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-012971-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301631
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-012969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301626
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні білі (ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби).- ID: UA-2026-09-04-012964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301625
Комунальний заклад "Культурно-спортивний комплекс "Аполлон" Коропської селищної ради Чернігвської області ЄДРПОУ: 21408107ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів серед ветеранів війни та...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-012960-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301623
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-012959-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301622
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-04-012957-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301620
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для забезпечення заходів, які проводяться КУ Інститутом міста (ДК 021...×-
Кейтерингові послуги для забезпечення заходів, які проводяться КУ Інститутом міста (ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-09-04-012958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301619
КУ Інститут міста ЄДРПОУ: 36417351ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005- ID: UA-2026-09-04-012954-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301618
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-04-012956-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301617
ЧАБЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558754ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник Color-ton 0,1л, барвник Colorex 20 "Sniezka" 100мл- ID: UA-2026-09-04-012953-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301616
Відділ освіти Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44147212ДК 021:2015: 24200000-6 Барвники та пігментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відкатні ворота- ID: UA-2026-09-04-012955-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301615
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вантуз 2-ступеневий,сталь- ID: UA-2026-09-04-012945-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301614
Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Бориспільводоканал" ЄДРПОУ: 20578712ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна панель Intboard GT K 65- ID: UA-2026-09-04-012946-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301613
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна панель В-РИО 65й Ва8Іс+ з мобільною...×-
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна панель В-РИО 65й Ва8Іс+ з мобільною стійкою)
- ID: UA-2026-09-04-012947-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301612
КРИНИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378161ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, рішники паперові- ID: UA-2026-09-04-012943-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301611
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -