• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Відкатні ворота

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)

116 588.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
42
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cf610b1e9bcc40beb6651c9331160c32
Внутрішній номер закупівлі: 30301615
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012955-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 588.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:06 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:06 - 20.09.2026 11:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:06 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 588.83 Відкатні ворота