-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для забезпечення заходів, які проводяться КУ Інститутом міста (ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012958-a
Завершена
200 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
171d25862cb04f6991f36ffbb983a230
Внутрішній номер закупівлі:
30301619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012958-a
Замовник:
КУ Інститут міста
×
-
Код ЄДРПОУ:
36417351
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 1 (кім.111)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Митник Уляна Андріївна +380632580945 ulianamytnyk.city.institute@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для забезпечення заходів, які проводяться КУ Інститутом міста (ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бедрило Віра Мирославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2194321846
-
Контактна особа:
Бедрило Віра Мирославівна 0672457634 111@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Єфремова 22/12
Ціна пропозиції
200 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 17:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5caf924574204d4584bb0ca090f08767
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-012958-a-a1
Постачальник:
ФОП Бедрило Віра Мирославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2194321846
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Єфремова 22/12
Номер договору:
3108/26
Сума договору:
200 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний