• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів серед ветеранів війни та військовослужбовців»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)

13 300.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
36
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7eaa3df2edba40df874667756d42e98b
Внутрішній номер закупівлі: 30301623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012960-a   
Замовник: Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Іван Іванович Криленко 380931496375 ivankrylenkodsms@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:09 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:09 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:09 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 300.00 Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів серед ветеранів війни та військовослужбовців»