-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морепродукти- ID: UA-2026-08-31-007376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240666
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15250000-5 МорепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа LED зг. коду ДК 021:2015 31510000-4 - Електричні лампи розжарення- ID: UA-2026-08-31-007391-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240663
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021-2015: 15870000-7 Заправки та приправи (15872400 - Сіль))- ID: UA-2026-08-31-007381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240662
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка дров непромислового використання в кількості 66 м.куб.- ID: UA-2026-08-31-007372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240659
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ХОЛМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43966574ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів- ID: UA-2026-08-31-007356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240657
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-007368-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240651
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-08-31-007369-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240649
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43978239ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюги- ID: UA-2026-08-31-007370-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240648
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-007366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240646
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним тр...×-
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
- ID: UA-2026-08-31-007361-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240645
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування комп'ютерної техніки- ID: UA-2026-08-31-007351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240643
КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41064139ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління п...×-
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»
- ID: UA-2026-08-31-007360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240642
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"" ЄДРПОУ: 01280800ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор код ДК 021:2015:15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-007357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240641
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-08-31-007348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240638
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва- ID: UA-2026-08-31-007353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240637
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -