• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)

47 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
15
год
51
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: deac51cb7f87418d8ce227e836b71f15
Внутрішній номер закупівлі: 30240645
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007361-a   
Замовник: Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Дрозд Тетяна Миколаївна 380444653284 drozd.t@liski.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 47 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:50 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴47 500.00 Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань