-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Оголошено тендер
57 000.00
UAH
Номер:
342fd1b171c546a0b1d591b035801095
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008816-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
31.08.2026 14:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Враховуючи наявну потребу у закупівлі Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань на 2026 рік та оприлюднити його в електронній системі закупівель, завдання на проведення закупівлі надано – відділом транспортних технологій філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» № Ліски ДЗ/98 від 18.08.2026 (протоко УО 3/1 від 31.08.2026)
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума57 000.00 UAH