• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів

Завершена

541 875.00 UAH з ПДВ
Номер: 6c14b20eb3304afaaebf53f1db3c8667
Внутрішній номер закупівлі: 30240657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007356-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
Контактна особа: Тетяна Ємець +380986102469 tania.emets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-21-009424-a - ідентифікатор закупівлі, що не відбулася
Очікувана вартість: 541 875.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 1445 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36015, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Старокотелевська, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСОЮЗ-УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 541 875.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3bc40d78da924c9e8ea87a5bb6e81759
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007356-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСОЮЗ-УКРАЇНА"
Номер договору: Г-506
Сума договору: 415 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 346 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів: 375.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Автосоюз.pdf
pdf
Додаткова угода Автосоюз.pdf
p7s
sign.p7s