-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007360-a
Завершена
77 220.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd3a130cd0f24bb4b444d4b1e906bf21
Внутрішній номер закупівлі:
30240642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007360-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Желізняк Анна 380978881236 anna.zhelizniak@hotmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
77 220.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»
Кількість
195 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Екоспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33265283
-
Контактна особа:
Ліщук Леонід Степанович 380675178413 ekodogovor@gmail.com
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Гетьманська, будинок 2 г
Ціна пропозиції
77 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
775934faa94d441d90e388f7edee38dd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007360-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "Екоспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33265283
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Гетьманська, будинок 2 г
Номер договору:
5224/13
Сума договору:
77 220.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
64 350.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»: 330.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 12:10
Статус:
Підписаний