-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2223.1 «Місцеві...×-
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2223.1 «Місцеві каналізаційні та водостічні мережі»(послуги з поточного ремонту мереж водовідведення (послуги з утримання в належному стані внутрішніх мереж водовідведення) з заміною двох насосів каналізаційних (сололіфтів) та трубопроводу каналізації у найпростішому укритті в ліцеї № 127 Дарницького району м. Києва на вулиці Ялтинська , 13 )»
- ID: UA-2026-08-31-011220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244486
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-011218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244483
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний...×-
Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний внутрішньоаортальний)
- ID: UA-2026-08-31-011215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244482
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (ДК 021:2015 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)- ID: UA-2026-08-31-011211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244481
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-011194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244480
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської...×-
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської міської ради за адресою : м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14 ( капітальний ремонт )". (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи)
- ID: UA-2026-08-31-011216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244477
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-011214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244476
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244475
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання футболок дитячих- ID: UA-2026-08-31-011205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244474
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР М.ДРОГОБИЧА" ЄДРПОУ: 40308702ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та поклейка зображення на плівці ПВХ (Брендування автомобіля)- ID: UA-2026-08-31-011209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244473
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій для друку з додатковим картріджем- ID: UA-2026-08-31-011208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244472
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244471
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної інвентаризації нерухомого майна - виготовлення технічного паспорту з в...×-
Послуги з технічної інвентаризації нерухомого майна - виготовлення технічного паспорту з внесенням відомостей до реєстру будівельної діяльності, присвоєння ідентифікатора об'єкта нерухомого майна
- ID: UA-2026-08-31-011197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244470
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях ЄДРПОУ: 42769539ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 П...×-
Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-011191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244469
Донецька залізниця ЄДРПОУ: 40150216ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція будівлі складу інв.№* Хмельницького від...×-
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція будівлі складу інв.№* Хмельницького відділення філії «ВП «Складське господарство» АТ «НАЕК «Енергоатом». Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Енергетиків, 36/2. Коригування»).
- ID: UA-2026-08-31-011198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244468
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -