-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011191-a
Завершена
446 304.00
UAH з ПДВ
Номер:
f183cef7cb494496ac56f1c37c3a6422
Внутрішній номер закупівлі:
30244469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011191-a
Замовник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Самарська Світлана Юріївна 380502124047 nh.tender26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Для здійснення закупівлі за предметом Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2026-07-10-010779-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі за предметом Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) (додається). З урахуванням викладеного, керуючись положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей, за закупівлею Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) маємо усі підстави для укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Очікувана вартість:
446 304.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ТЕХКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34558382
-
Адреса:
Україна, Київська область, с. Калинівка
Ціна пропозиції
446 304.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
027e71eeb8a54954a57cf5c23f0031da
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011191-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ТЕХКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34558382
-
Адреса:
Україна, Київська область, с. Калинівка
Номер договору:
ДОН/ЕЧ-8-26082/НЮ-В
Сума договору:
446 304.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
371 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний